Objednávky nad 70 EUR poštovné ZDARMA.

O nás

"Kto nikdy nebol dieťaťom, nikdy sa nemôže stať dospelým.“ Charlie Chaplin

Važený dámi a páni, milí naši zákazníci.

Sme na trhu 17 rokov, nie, už niesme dieťaťom, sme pre Vás silným partnerom v oblasti tlače, spotrebného materiálu, tlačiarenských zariadení, až po jednoduché tlačiarne do domácnosti a celého radu kancelárskeho sortimentu a doplnkov pre ľahší život. Vieme ako hodnotu má dnes čas a práve ten Vám šetríme aj spolu s centrálnou nervovou sústavou už dlhých 17 rokov. 

  Poslaním našej firmy sú v prvom rade spokojný odberatelia prostredníctvom kvalitných služieb za stáleho predpokladu nízkych cien, čo spolu veľmi úzko súvisí. Nikdy nie na úkor kvality.  

Neustále dynamicky sa vyvíjajúca doba a hyperkonkurenčné prostredie nás nútia byť najlepší a držať trendy aby sme nestrácali čas tam, kde to nieje potrebné a tvorili sme hodnoty pre rodinu, pretože každá fungujúca domácnosť sa nemôže zaobísť bez spoľahlivých

zariadení, na ktoré sa môžte kedykoľvek spoľahnúť práve vtedy, keď to najviac potrebujete.

A tu je naša úloha. Byť Vám oporou vo svete technológií, tlače,  ale hlavne bezkonkurenčne kvalitného a cenovo dostupného spotrebného materiálu, nálpní do tlačiarní až po jednotlivé komponenty a kancelárske doplnky.